حکمت با طعم درد
آرمانخواهی انسان، مستلزم صبر بر رنجهاست
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 24 آبان 1389 توسط یه طلبه ی بی تکلّف

 

...

اما آنچه زائران عزیز باید بدانند اینكه امریكا و آل سعود حادثه مكه را یك مبارزه فرقه‏اى و نزاع قدرت میان شیعه و سنى ترسیم نموده؛ و ایران و رهبران آن را به عنوان كسانى كه هوسِ رسیدن به یك امپراتورى بزرگ را در سر مى‏پرورانند، معرفى مى‏كنند؛

 

تا بسیارى از كسانى كه از مسیر حوادث سیاسى جهان اسلام و نقشه‏هاى شوم جهانخواران بی­خبرند، تصور كنند كه فریاد برائت ما از مشركین و مبارزه ما براى كسب آزادى ملتها در مسیر كسب قدرت سیاسى‏مان و گسترش قلمرو جغرافیاى حكومت اسلامى است.

 

البته براى ما و همه اندیشمندان و محققانى كه از نیات پلید تشكیلات آل سعود باخبرند، جاى تعجب نیست كه به ایران و حكومتى كه از بدو پیروزى تا به حال فریاد وحدت مسلمین را سر داده است و در همه حوادث جهانِ اسلام خود را شریك غم و شادى مسلمانان مى‏داند، تهمت افتراق و جدایى مسلمانان را بزنند؛

 

و یا بالاتر از آن، زائرانى را كه به عشق زیارت مرقد پیامبر و حرم امن الهى به حجاز رفته‏اند به لشكركشى و تشكل براى تصرف‏ كعبه و آتش زدن حرم خدا و تخریب مدینه پیامبر متهم نمایند! و دلیل و مدرك این كار را حضور پاسداران و نظامیان و مسئولین كشورمان در مراسم حج ذكر كنند!

 

آرى، در منطق آل سعود نظامى و پاسدار كشور اسلامى باید با حج بیگانه باشد؛ و اینگونه سفرها براى مسئولین كشورى و لشكرى تعجب‏آور و توطئه‏انگیز مى‏شود. از نظر استكبار، مسئولین كشورهاى اسلامى باید به فرنگ بروند، آنها را به حج چه كار!

 

دست نشاندگان امریكا آتش زدن پرچم امریكا را به حساب آتش زدن حرم، و شعار مرگ بر شوروى و امریكا و اسرائیل را به حساب دشمنى با خدا و قرآن و پیامبر گذاشته‏اند؛ و نیز مسئولین و نظامیان ما را با لباس احرام، به عنوان رهبران توطئه معرفى كرده‏اند!.

 

واقعیت این است كه دوَل استكبارى شرق و غرب و خصوصاً امریكا و شوروى، عملاً جهان را به دو بخش آزاد و قرنطینة سیاسى تقسیم كرده‏اند.

 

در بخش آزاد جهان، این ابرقدرتها هستند كه هیچ مرز و حد و قانونى نمى‏شناسند و تجاوز به منافع دیگران و استعمار و استثمار و بردگى ملتها را امرى ضرورى و كاملًا توجیه شده و منطقى و منطبق با همه اصول و موازین خود ساخته و بین المللى مى‏دانند.

 

اما در بخش قرنطینه سیاسى كه متأسفانه اكثر ملل ضعیف عالم و خصوصاً مسلمانان در آن محصور و زندانى شده‏اند، هیچ حق حیات و اظهار نظرى وجود ندارد؛ همه قوانین و مقررات و فرمولها، همان قوانین دیكته شده و دلخواه نظامهاى دست­نشاندگان و در برگیرنده منافع مستكبران خواهد بود.

 

و متأسفانه اكثر عوامل اجرایى این بخش همان حاكمان تحمیل شده یا پیروان خطوط كلى استكبارند، كه حتى فریاد زدن از درد را نیز در درون این حصارها و زنجیرها جرم و گناهى نابخشودنى مى‏دانند. و منافع جهانخواران ایجاب مى‏كند كه هیچ كس حق گفتن كلمه‏اى كه بوى تضعیف آنان را بدهد یا خواب راحت آنان را آشفته كند ندارد.

 

و از آنجا كه مسلمانان جهان به علت فشار و حبس و اعدام، قدرت بیان مصیبتهایى را كه حاكمان كشورشان بر آنها تحمیل كرده‏اند را ندارند، باید بتوانند در حرم امن الهى مصایب و دردهایشان را با كمال آزادى بیان كنند تا سایر مسلمانان براى رهایى آنان چاره‏اى بیندیشند. لذا ما بر این مطلب پافشارى و اصرار مى‏كنیم كه مسلمانان، حداقل در خانه خدا و حرم امن الهى، خود را از تمامى قید و بندهاى ظالمان آزاد ببینند و در یك مانور بزرگ از چیزى كه از آن متنفرند، اعلام برائت كنند و از هر وسیله‏اى براى رهایى خود استفاده نمایند.

 

حكومت آل سعود مسئولیت كنترل زائران خانه خدا را به عهده گرفته است. و اینجاست كه با اطمینان مى‏گوییم كه حادثه مكه، جداى از سیاست اصولى جهانخواران در قلع و قمع مسلمانان آزاده نیست.

 

ما با اعلام برائت از مشركین تصمیم بر آزادىِ انرژى متراكم جهان اسلام داشته و داریم. و به یارى خداوند بزرگ و با دست فرزندان قرآن روزى این كار صورت خواهد گرفت. و ان شاء الله روزى همه مسلمانان و دردمندان علیه ظالمین جهان فریاد زنند و اثبات كنند كه ابرقدرتها و نوكران و جیره خوارانشان از منفورترین موجودات جهان هستند.

 

كشتار زائران خانه خدا، توطئه‏اى براى حفظ سیاستهاى استكبار و جلوگیرى از نفوذ اسلام ناب محمدى صلى الله علیه و آله و سلّم است. و كارنامه سیاه و ننگین حاكمان بى­دردِ كشورهاى اسلامى، حكایت از افزودن درد و مصیبت بر پیكر نیمه­جان اسلام و مسلمین دارد.

 

پیامبر اسلام نیازى به مساجد اشرافى و مناره‏هاى تزئیناتى ندارد. پیامبر اسلام دنبال مجد و عظمت پیروان خود بوده است، كه متأسفانه با سیاستهاى غلط حاكمان دست نشانده به خاك مذلت نشسته‏اند.

 

مگر مسلمانان جهان، فاجعه قتل­عام صدها عالم و هزاران زن و مردِ فرقه‏هاى مسلمین را در طول حیات ننگین آل سعود و نیز جنایت قتل­عام زائران خانه خدا را فراموش مى‏كنند؟

 

مگر مسلمانان نمى‏بینند كه امروز مراكز وهابیت در جهان به كانونهاى فتنه و جاسوسى مبدل شده‏اند؛ كه از یك طرف اسلام اشرافیت، اسلام ابوسفیان، اسلام ملّاهاى كثیف دربارى، اسلام مقدس­نماهاى بی­شعورِ حوزه‏هاى علمى و دانشگاهى، اسلام ذلت و نكبت، اسلام پول و زور، اسلام فریب و سازش و اسارت، اسلام حاكمیت سرمایه و سرمایه­داران بر مظلومین و پابرهنه‏ها، و در یك كلمه «اسلام امریكایى» را ترویج مى‏كنند؛ و از طرف دیگر، سر بر آستان سرور خویش، امریكاى جهانخوار، مى‏گذارند.

 

مسلمانان نمى‏دانند این درد را به كجا ببرند كه آل سعود و «خادم الحرمین» به اسرائیل اطمینان مى‏دهد كه ما اسلحه خودمان را علیه شما به كار نمى‏بریم! و براى اثبات حرف خود با ایران قطع رابطه مى‏كنند. واقعاً چقدر باید رابطه سران كشورهاى اسلامى با صهیونیستها گرم و صمیمى شود تا در كنفرانس سران كشورهاى اسلامى مبارزه صورى و ظاهرى هم با اسرائیل از دستور كار آنان و جلسات آنان خارج شود. اگر اینها یك جو غیرت و حمیت اسلامى و عربى داشتند، حاضر به یك چنین معامله كثیف سیاسى و خودفروشى و وطن فروشى نمى‏شدند.

 

آیا این حركات براى جهان اسلام شرم‏آور نیست؟

و تماشاچى شدن گناه و جرم نمى‏باشد؟

آیا از مسلمانان كسى نیست تا بپاخیزد و این­همه ننگ و عار را تحمل نكند؟

راستى ما باید بنشینیم تا سران كشورهاى اسلامى احساسات یك میلیارد مسلمان را نادیده بگیرند و صحّه بر آن­همه فجایع صهیونیستها بگذارند، و دوباره مصر و امثال آن را به صحنه بیاورند؟

 

حال، مسلمانان باور مى‏كنند كه زائران ایرانى براى اشغال خانه خدا و حرم پیامبر قیام كرده‏اند و مى‏خواستند كعبه را دزدیده به قم ببرند! اگر مسلمانان جهان باور كرده‏اند كه سران آنها دشمنان واقعى امریكا و شوروى و اسرائیل هستند، تبلیغات آنان هم در مورد ما را باور مى‏كنند.

 
طبقه بندی: حضرت امام خمینی،  فرهنگی،  سیاسی،  حکومت جهانی، 
درباره وبلاگ

ما که هستیم؟ به ایمان پر از شک دلخوش
طفل طبعیم و به بازی و عروسک دلخـــوش

پایمان بر لب گـــور است و حریصیــم هنـــوز
با همان هلهله شادیم که کودک دلخـــوش

ماهی تنـــگ، در اندیـــشه دریــــا، دلتنـــگ
ما نهنـــگیم و به یک برکه کوچک دلخـــوش

جـــز دورویــی و ریــــا، ســکه نیندوخته ایم
کودکـــانیم و به سنگینـی قلــک دلخــــوش

بـــاد حیثیــت ایـن مــزرعه را با خود بــــــرد
ما کماکان به همان چند مترسک دلخـوش


موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
صفحات جانبی
پیوند ها
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات