حکمت با طعم درد
آرمانخواهی انسان، مستلزم صبر بر رنجهاست
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 24 آبان 1389 توسط یه طلبه ی بی تکلّف

 

...

البته ما این واقعیت و حقیقت را در سیاست خارجى و بین الملل اسلامى‏مان بارها اعلام نموده‏ایم كه درصدد گسترش نفوذ اسلام در جهان و كم كردن سلطه جهانخواران بوده و هستیم. حال اگر نوكران امریكا نام این سیاست را توسعه طلبى و تفكر تشكیل امپراتورى بزرگ مى‏گذارند، از آن باكى نداریم و استقبال مى‏كنیم.

 

ما درصدد خشكانیدن ریشه‏هاى فاسد صهیونیزم، سرمایه­دارى و كمونیزم در جهان هستیم. ما تصمیم گرفته‏ایم، به لطف و عنایت خداوند بزرگ، نظامهایى را كه بر این سه پایه استوار گردیده‏اند نابود كنیم؛ و نظام اسلام رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم را در جهان استكبار ترویج نماییم. و دیر یا زود ملتهاى دربند شاهد آن خواهند بود.

 

ما با تمام وجود از گسترش باجخواهى و مصونیت كارگزاران امریكایى، حتى اگر با مبارزة قهرآمیز هم شده باشد، جلوگیرى مى‏كنیم.

 

ان شاء الله ما نخواهیم گذاشت از كعبه و حج، این منبر بزرگى كه بر بلنداى بام انسانیت باید صداى مظلومان را به همه عالم منعكس سازد و آواى توحید را طنین اندازد، صداى سازش با امریكا و شوروى و كفر و شرك نواخته شود. و از خدا مى‏خواهیم كه این قدرت را به ما ارزانى دارد كه نه تنها از كعبه مسلمین، كه از كلیساهاى جهان نیز ناقوس مرگ امریكا و شوروى را به صدا درآوریم.

 

مسلمانان جهان و محرومین سراسر گیتى از این برزخ بى‏انتهایى كه انقلاب اسلامى ما براى همه جهانخواران آفریده است، احساس غرور و آزادى كنند؛ و آواى آزادى و آزادگى را در حیات و سرنوشت خویش سر دهند و بر زخمهاى خود مرهم گذارند؛ كه دوران بن بست و نا امیدى و تنفس در منطقه كفر به سر آمده است، و گلستان ملتها رخ نموده است.

 

و امیدوارم همه مسلمانان شكوفه‏هاى آزادى و نسیم عطر بهارى و طراوت گلهاى محبت و عشق و چشمه سارِ زلال جوشش اراده خویش را نظاره كنند. همه باید از مرداب و باتلاق و سكوت و سكونى كه كارگزاران سیاست امریكا و شوروى بر آن تخم مرگ و اسارت پاشیده‏اند، به درآییم و به سوى دریایى كه زمزم از آن جوشیده است، روانه شویم؛ و پرده كعبه و حرم خدا را كه به دست نامحرمان نجس امریكا و امریكازاده‏ها آلوده شده است، با اشك چشم خویش شستشو دهیم.

 

مسلمانانِ تمامى كشورهاى جهان!

از آنجا كه شما در سلطه بیگانگان گرفتار مرگ تدریجى شده‏اید، باید بر وحشت از مرگ غلبه كنید؛

و از وجود جوانان پرشور و شهادت طلبى كه حاضرند خطوط جبهه كفر را بشكنند استفاده نمایید.

به فكر نگه داشتن وضع موجود نباشید؛ بلكه به فكر فرار از اسارت و رهایى از بردگى و یورش به دشمنان اسلام باشید؛

كه عزت و حیات در سایه مبارزه است.

و اولین گام در مبارزه، اراده است.

و پس از آن، تصمیم بر اینكه سیادت كفر و شرك جهانى، خصوصاً امریكا را بر خود حرام كنید.

 

ما در مكه باشیم یا نباشیم دل و روحمان با ابراهیم و در مكه است. دروازه‏هاى مدینة الرسول را به روى ما ببندند یا بگشایند، رشته محبتمان با پیامبر هرگز پاره و سست‏ نمى‏شود. به سوى كعبه نماز مى‏گزاریم و به سوى كعبه مى‏میریم. و خدا را سپاس مى‏گزاریم كه در میثاقمان باخداى كعبه پایدار مانده‏ایم و پایه‏هاى برائت از مشركین را با خون هزاران هزار شهید از عزیزانمان بنیان نهاده‏ایم. و منتظر هم نمانده‏ایم كه حاكمان بى شخصیت بعض كشورهاى اسلامى و غیر اسلامى از حركت ما پشتیبانى كنند. ما مظلومین همیشه تاریخ، محرومان و پابرهنگانیم. ما غیر از خدا كسى را نداریم. و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه با ظالم بر نمى‏داریم.

 

جمهورى اسلامى ایران از مسلمانان آزاده جهان كه على رغم اختناق سیاسى حاكم بر آنها، با ترتیب كنفرانسها و مصاحبه‏ها و سخنرانیها پرده از اسرار جنایت­بار امریكا و آل سعود برداشتند و مظلومیت ما را به دنیا نشان دادند، تشكر مى‏نماید.

 

مسلمانان باید بدانند تا زمانى كه تعادل قوا در جهان به نفع آنان برقرار نشود، همیشه منافع بیگانگان بر منافع آنان مقدّم مى‏شود؛ و هر روز شیطان بزرگ یا شوروى به بهانه حفظ منافع خود حادثه‏اى را به وجود مى‏آورند.

 

راستى اگر مسلمانان مسائل خود را به صورت جدى با جهانخواران حل نكنند و لااقل خود را به مرز قدرت بزرگ جهان نرسانند، آسوده خواهند بود؟

هم اكنون اگر امریكا یك كشور اسلامى را به بهانه حفظ منافع خویش با خاك یكسان كند، چه كسى جلوى او را خواهد گرفت؟

 

پس راهى جز مبارزه نمانده است، و باید چنگ و دندان ابرقدرتها و خصوصاً امریكا را شكست، و الزاماً یكى از دو راه را انتخاب نمود: یا شهادت. یا پیروزى. كه در مكتب ما هر دوى آنها پیروزى است.

 

كه ان شاء الله خداوند قدرت شكستن چهارچوب سیاستهاى حاكم و ظالم جهانخواران، و نیز جسارت ایجاد داربستهایى بر محور كرامت انسانى را به همه مسلمین عطا فرماید؛ و همه را از افول ذلت به صعود عزت و شوكت همراهى نماید.

 

بعضى افراد تا قبل از حادثه تلخ و شیرین حج در سال گذشته، فلسفه اصرار جمهورى اسلامى ایران را بر راهپیمایى برائت از مشركین به خوبى درك نكرده بودند و از خود و دیگران سؤال مى‏كردند كه در سفر حج و در آن هواى گرم چه ضرورتى به راهپیمایى و فریاد مبارزه است؟ و اگر هم فریاد برائت از مشركین هم سر داده شود، چه ضررى متوجه استكبار مى‏شود؟

 

و چه بسا افراد ساده دلى تصور مى‏كردند كه دنیاى به اصطلاح متمدن جهانخواران نه تنها تاب تحمل اینگونه مسائل سیاسى را خواهد داشت، كه به مخالفان خود حتى بیش از این هم اجازه حیات و تظاهرات و راهپیمایى خواهند داد. و دلیل این مدعا اجازه راهپیماییهایى است كه در كشورهاى به اصطلاح آزاد غرب داده مى‏شود.

 

ولى این مسئله باید روشن باشد كه آنگونه راهپیماییها هیچ گونه ضررى براى ابرقدرتها و قدرتها ندارد. راهپیمایى مكه و مدینه است كه بسته شدن شیرهاى نفت عربستان را به دنبال دارد. راهپیماییهاى برائت در مكه و مدینه است كه به نابودى سرسپردگان شوروى و امریكا ختم مى‏شود. و درست به همین جهت است كه با كشتار دسته­جمعى زنان و مردان آزاده از آن جلوگیرى مى‏شود، و در پناه همین برائت از مشركین است كه حتى ساده­دلان مى‏فهمند كه نباید سر بر آستان شوروى و امریكا نهاد.

 

ملت عزیز و دلاور ایران مطمئن باشند كه حادثه مكه منشأ تحولات بزرگى در جهان اسلام و زمینه مناسبى براى ریشه­كن شدن نظامهاى فاسد كشورهاى اسلامى و طرد روحانى­نماها خواهد بود. و با اینكه بیشتر از یك سال از حماسه برائت از مشركان نگذشته است، عطر خونهاى پاك شهداى عزیز ما در تمامى جهان پیچیده و اثرات آن را در اقصا نقاط عالم مشاهده مى‏كنیم.

 

حماسه مردم فلسطین یك پدیده تصادفى نیست.

آیا دنیا تصور مى‏كند كه این حماسه را چه كسانى سروده‏اند و هم اكنون مردم فلسطین به چه آرمانى تكیه كرده‏اند كه بى‏محابا و با دست خالى در برابر حملات وحشیانه صهیونیستها مقاومت مى‏كنند؟

آیا تنها آواى وطن­گرایى است كه از وجود آنان دنیایى از صلابت آفریده است؟

آیا از درخت سیاست بازان خود فروخته است كه بر دامن فلسطینیان میوه استقامت و زیتون نور و امید مى‏ریزد؟

اگر اینچنین بود، اینها كه سالهاست در كنار فلسطینیان و به نام ملت فلسطین نان خورده‏اند!

 

شكى نیست كه این آواى «الله اكبر» است، این همان فریاد ملت ماست كه در ایران شاه را و در بیت المقدس غاصبین را به نومیدى كشاند. و این تحقق همان شعار برائت است كه ملت فلسطین در تظاهرات حج دوشادوش خواهران و برادران ایرانى خود، فریاد رساى آزادى قدس را سر داد و «مرگ بر امریكا، شوروى و اسرائیل» گفت؛ و بر همان بستر شهادتى كه خون عزیزان ما بر آن ریخته شد او نیز با نثار خون و به رسم شهادت آرمید.

 

آرى، فلسطینى راه گم كرده خود را از راه برائت ما یافت. و دیدیم كه در این مبارزه چطور حصارهاى آهنین فروریخت، و چگونه خون بر شمشیر و ایمان بر كفر و فریاد بر گلوله پیروز شد؛ و چطور خواب بنى­اسرائیل در تصرف از نیل تا فرات آشفته گشت، و دوباره كوكب درّیه فلسطین از شجره مباركه «لاشَرقیة ولاغربیة» ما برافروخت.

 

و امروز به همان گونه كه فعالیتهاى وسیعى در سراسر جهان براى به سازش­كشیدن ما با كفر و شرك در جریان است، براى خاموش كردن شعله‏هاى خشم ملت مسلمان فلسطین نیز به همان شكل ادامه دارد. و این تنها یك نمونه از پیشرفت انقلاب است. و حال آنكه معتقدین به اصول انقلاب اسلامى ما، در سراسر جهان رو به فزونى نهاده است و ما اینها را سرمایه‏هاى بالقوه انقلاب خود تلقى مى‏كنیم و هم آنهایى كه با مركّب خون، طومار حمایت از ما را امضا مى‏كنند و با سر و جان، دعوت انقلاب را لبیك مى‏گویند و به یارى خداوند كنترل همه جهان را به دست خواهند گرفت.
طبقه بندی: حضرت امام خمینی،  فرهنگی،  سیاسی،  حکومت جهانی، 
درباره وبلاگ

ما که هستیم؟ به ایمان پر از شک دلخوش
طفل طبعیم و به بازی و عروسک دلخـــوش

پایمان بر لب گـــور است و حریصیــم هنـــوز
با همان هلهله شادیم که کودک دلخـــوش

ماهی تنـــگ، در اندیـــشه دریــــا، دلتنـــگ
ما نهنـــگیم و به یک برکه کوچک دلخـــوش

جـــز دورویــی و ریــــا، ســکه نیندوخته ایم
کودکـــانیم و به سنگینـی قلــک دلخــــوش

بـــاد حیثیــت ایـن مــزرعه را با خود بــــــرد
ما کماکان به همان چند مترسک دلخـوش


موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
صفحات جانبی
پیوند ها
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic